Reikia internetinės svetainės ?

KAINA

Dėka naujausių technologinių pasiekimų, interneto svetainių kūrime, galime pasiūlyti Jums geriausią kainos, kokybės ir laiko santykį.

KOKYBĖ

Visos mūsų kurtos internetinės svetainės greitos, elegantiškos, pritaikytos mobiliesiems prietaisams ir draugiškos paieškos sistemoms. Tereikia išsirinkti patikusį dizainą ir sutvarkyti turinį.

GREITIS

Patogus ir lengvai suprantamas internetinių svetainių kūrimo įrankis, nereikalaujantis jokių techninių įgūdžių. Galite greitai susikurti svetainę patys, arba paprašyti mūsų.

Webzis - tai galimybė greitai ir nebrangiai susikurti paprastą, tačiau atitinkančią visus šiuolaikinius reikalavimus, internetinę svetainę, parduotuvę ar tinklaraštį. 

Paslaugos

Lengvas svetainių kūrimo įrankis

Taupykite savo pinigus kurdami svetainę patys. Naudodamiesi lengvai suprantamu internetinių svetainių kūrimo įrankiu nereikalaujančiu jokių techninių įgūdžių ir mūsų specialistų pagalba.

Kvalifikuotas svetainių kūrimas

Atsiųskite mums savo tekstus ir nuotraukas, o mes greitai sukursime paprastą, bet elegantišką ir profesionalų tinklalapį, atsižvelgdami į Jūsų poreikius.

Domeno registracija

Padėsime sukurti domeno adresą naujajai svetainei, užregistruoti jį pigiau. Nukreipsime į naują svetainę. Sukonfiguruosime el. paštą, sukursime el. pašto dėžutes.

Registruoti Domeną

Rinkodara ir priežiūra

Automatiškai darysime atnaujinimus, diegsime naujas funkcijas ir taisysime saugumo spragas, atsiradusias sistemoje. Ir žinoma padėsime skatinti Jūsų svetainės populiarumą.


Webzis per PaySera

DARBAI

Internetinė svetainė sukurta su Webzis.lt

Interneteinė svetainė sukurta su Webzis.lt


Apie Webzis


Dirbdamas su internetinėmis svetainėmis susidariau nuomonę, kad dažniausiai žmonėms reikia tiesiog paprastos, elegantiškos svetainės, pristatyti savo verslą, paslaugas ir kontaktus. Dažnai klientai kurių profesijos nesusijusios su IT pvz.: statybininkai, automechanikai, staliai, konditeriai  ir t.t. neturi laiko gilintis į sudėtingas internetines sistemas tam, kad patalpinti internete informaciją apie save ir savo paslaugas.

Google mus baigia pripratinti, jog svarbiausia, kad būtų patogu, kad nereikia kažkokių super efektų tam, kad svetainė atliktų savo darbą. Svarbiausia, kad būtų miela akiai, lengvai administruojama, kad nereikėtų įsitempus mokytis, kad būtų viskas aišku ir visiems prieinama.

Populiarios turinio valdymo sistemos, kaip Wordpress turi vieną akivaizdų nepatogumą ją reikia pastoviai atnaujinti, kad ji būtų saugi ir atitiktų visus naršyklių reikalavimus. Taip pat reikia atnaujinti ir visus įdiegtus įskiepius. Tačiau kartais atnaujinus įskiepį jis tampa nesuderinamas su dabartinė Wordpress versija arba "susipyksta" su kitais moduliais. Paprastam vartotojui kuriam reikia tiesiog turėti svetainę tai yra per daug sudėtinga. 

Todėl žymiai patogiau turėti svetainę susikūrus internetinėje sistemoje, kur visi atnaujinimai daromi globaliai.

Taigi Webzis yra sistema kuri paprastai suprantama neįgudusiam vartotojui, neperkrauto dizaino, pati save atnaujina, kaip koks Gmail paštas ir atitinka visus dabartinius reikalavimus.

Nereikia būti geriausiu, kad pradėti. Reikia pradėti tam, kad tapti geriausiu.

Pradėkite dabar


Rašykite
Skambinkite

8 604 00631